Головна  |  Інвесторам  |  Розробникам  |  Партнерам  |  Зворотній зв'язок  | 
НОУ-ХАУ: Багаторазові підгузники

Розробка: Виготовлення підгузників і термобілизни в домашніх умовах
Автори: Методика Олени Герман


Ви будете здивовані, довідавшись, як легко зробити підгузок для немовляти своїми руками. Для цього вам знадобляться тільки гігієнічні і 100% натуральні матеріали, а також авторська методика Олени Герман. Процес виготовлення займає всього 20-40 хв., а результатом зможе насолодитися кожен член сім'ї, який сповиватиме вашу дитину: і дорослі, і навіть маленькі діти.


Ви завжди будете впевнені, що пошитий власними руками підгузок по-справжньому екологічний, без шкідливих синтетичних та хімічних елементів. Адже саме натуральні, ніжні і м'які матеріали найбільш ефективні для підтримки здорової мікрофлори малюка, уникнення почервоніння і роздратування шкіри.

Виготовлений підгузник приймає форму тіла і майже не помітний під одягом.

Демонстрація виготовленого багаторазового підгузника по методиці

Одітий підгузник майже не помітний на тілі дитини і дає повну свободу її руху


До того ж він має найкращі якості:

- Натільний шар буде проводити вологу крізь себе і залишатися сухим. Для цього пропонується метод створення тканини з трьох різних гігієнічних матеріалів , шитих між собою власноруч. Така матерія коштує в 10 разів дешевше за закордонні аналоги і може використовуватися для створення «завжди сухої» дитячої одежі, що запобігає переохолодженню і контакту шкіри малюка з рідиною у холодний період року, а також при вітряній погоді.

Демонстрація виготовленого вкладиша для підгузників


- Середній шар надійно вбере рідину і не дасть їй розтектися по підгузнику. Для цього в методиці пропонується використовувати натуральні і синтетичні матеріали, які легко придбати в магазинах України за помірними цінами. Матерії є гігієнічними і гігроскопічними і дозволяють створити тонкі і еластичні підгузки, які можуть ввібрати в себе 120 мл рідини. Кількість волого поглинання ви можете регулювати самостійно:

Швидке всмоктування великої кількості рідини


- Зовнішній шар захистить одяг малюка від намокання. Для цього в методиці запропоновані алгоритми створення індивідуальних лекал і схеми в'язання ненамокаючих трусиків з мериносової вовни чи дифузійних плівок. Такы матеріали дають п овітрю вільно проходити крізь них, а зайві пари швидко видаляються назовні.

В результаті кожна мама може створити за власним уподобанням багаторазові підгузки і заощадити левову частку сімейного бюджету ( у порівнянні з витратами на одноразові чи багаторазові підгузки різних товаровиробників).

Перевертатись у багаторазовому підгузнику дитині в самий раз


Дізнатися більше й Замовити собі методику можна за адресою www.nappy-baby.org


© 2010-2014, ІННОВАТОР
Всі права захищено
Майбутнє твориться уже сьогодні - приєднайтеся до створення свого майбутнього!
Високоефективні розробки, які серйозно підвищують ефектинвість існуючих систем
E-mail: info@agm.in.ua, sales@agm.in.ua. Моб. тел.: 063 688-08-25